fbpx
Breaking News
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Події
У Києві “конопляний марш” завершився бійкою

У центрі Києва сталися сутички між учасниками “конопляного маршу”, які виступають за декриміналізацію легких наркотиків, і представниками націоналістичних організацій.

“В результаті між учасниками виник конфлікт, який переріс у бійку. В ситуацію відразу втрутилися патрульні поліцейські і, таким чином, попередили бійку. Трьох активних учасників події, а також чоловіка, у якого виявили піротехнічну продукцію (петарди, димові шашки і муляж гранати), доставили в Шевченківське управління поліції”, – сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили особу цих людей і взяли у них пояснення, потім їх відпустили.

Подія належним чином зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Шевченківського управління поліції, проводиться перевірка.

Між тим, прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода” повідомила про те, що поліція затримала главу Дарницької районної організації ВО “Свобода” Володимира Бохняка і його помічника-“свободівця” Олеся Олійника.

Сам Бохняк пояснив, що бійка сталася між “обуреною громадою” і людьми, які виступають за легалізацію наркотиків, зокрема марихуани.

“На Михайлівську площу прийшла громада, обурена маршем осіб, які виступають за легалізацію наркотиків, зокрема марихуани. Там виникла штовханина, а правоохоронці замість того, щоб припинити незаконні дії прихильників наркотиків, застосували проти нас силу, хоча ми допомагали відновити правопорядок”, – цитує прес-служба ВО “Свобода” Бохняк.

Читайте також: ВЧЕНІ ДОВЕЛИ – БАГАТО ПРАЦЮВАТИ ШКІДЛИВО

Джерело.

 

Related Post