fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Події
У Києві розбушувалася масштабна пожежа біля метро (фото)

У Києві біля станції метро “Лісова” сталася серйозна НП.

“З боку Даринку, щось сильно горить. У небо піднімається величезний стовп чорного диму, який видно здалеку. На стоянках зникло світло. Пожежа виникла за поїздом метро, що стоїть в відстійнику”, – розповів нам очевидець події, киянин Олег Баранов.

У ДСНС Києва пояснили, що горять магазини секонд-хенду (площею близько 600 кв. м). На місці працюють рятувальники.

Читайте також: ЮЩЕНКО ПРО ПЕРЕДАЧУ “МЕЖИГІР’Я” ЯНУКОВИЧУ: Я ТУТ НІ ПРИ ЧОМУ, ТАМ ТИМОШЕНКО ЗБИРАЛАСЯ ЖИТИ

Джерело.

Related Post

facebook