fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Події
У Львівській області знайшли мертвою зниклу тижні тому дівчину

Тіло виявили в лісопосадці біля одного з сіл

На території лісопосадки одного з сіл Золочівського району поліцейські виявили тіло зниклої дівчини. При зовнішньому огляді ознак насильницької смерті поліцейські не виявили.

“У поліцію 29 вересня з заявою про зникнення 17-річної дівчини – мешканки одного з сіл Золочівського району, звернулася її опікунка. Заявниця повідомила, що 27 вересня близько восьмої ранку вона вийшла з дому свого знайомого, і після цього її ніхто не бачив”, – повідомляє львівська поліція.

Тіло направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи і встановлення причини смерті. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.

Читайте також: В Одесі сталося загадкове вбивство

Джерело

Related Post

facebook