fbpx
Україна
У Львові лікарі не виїжджатимуть на виклики. Знайшли альтернативу

Три години для прийому пацієнтів, а три години – для виїздів на виклики. Невдовзі така схема роботи медиків припиниться. Лікарі не їздитимуть до пацієнтів, розповідає tvoemisto.tv

Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб:

«Зараз виїзди ще не скасовані. Та є така пропозиція, як і в усьому цивілізованому світі, щоб лікарі на виклики не ходили. Такі зміни надають автономію лікарю і медичному закладові».

Консультувати пацієнтів лікарі зможуть дистанційно, визначаючи регламент самостійно.

«Вони перестають бути залежними від встановлених у радянський час регламентів. Якщо пацієнтові необхідно приділити сорок хвилин, то саме стільки приділяють, якщо ж достатньо однієї хвилини, то буде стільки. А, якщо нема потреби щоразу оглядати, то лікар може проконсультувати хворого телефоном чи через скайп – це вже залежить, як пацієнт і лікар між собою домовляться. Я проти того, щоб сімейні лікарі ходили на виклик», – сказав Володимир Зуб.

Читайте також: НЕ ЙДІТЬ ЗІ СПІВБЕСІДИ, НЕ ПОСТАВИВШИ ЦІ 3 ЗАПИТАННЯ

Нагадаємо, в рамках медичної реформи пацієнти можуть самостійно обирати собі сімейного лікаря. У МОЗ пропагують принцип “гроші ходять за пацієнтом”, відтак зарплата лікарів залежитиме від їхнього навантаження. До одного лікаря можуть прикріпитися до двох тисяч пацієнтів.

facebook