fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
У мережі з’явилося фото маленької доньки Алли Пугачової

Знімок з дитиною опублікував хрещений – Ігор Ніколаєв.

Фото маленької доньки Алли Пугачової з розчуленням обговорюють блогери. Днями фотографію золотоволосого малятка в своєму блозі в Instagram виклав її хрещений – Ігор Ніколаєв. Він тримає Лізу Галкіну на руках.

Як пояснив сам музикант, фото дочки Пугачової і Галкіна зроблено на святі на честь першого дня народження дочки Ігоря Ніколаєва.

“Дивлячись чарівній Мінні-Маус в очі))) Ми з моєю хрещеною дочкою Лізою Галкіною готуємося розрізати торт у вигляді Мінні-Маус на Першому Дні Народження нашої з @uliaveronika донечки Вероніки”, – написав Миколаїв (орфографія і пунктуація автора).

Додамо, сама Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін часто викладають в соцмережі фотографії своїх дітей – Лізи і Гаррі.

18 вересня малюкам виповнилося по три роки.

Двійнята у Пугачової і Галкіна народилася завдяки ЕКО (екстракорпоральне запліднення), виносила дітей сурогатна мати. У Алли Борисівни є дочка – Крістіна Орбакайте, яка старша за своїх брата і сестри на 42 роки. У Крістіни троє дітей. Молодшій – Клавдії – чотири роки.

Читайте також: СОЮЗНИКИ РОСІЇ В СИРІЇ ЗАСТОСОВУВАЛИ ЗАБОРОНЕНИЙ ХЛОРНИЙ ГАЗ

Джерело.

Related Post

facebook