fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Події
У московському фургоні знайшли труп українця

Труп 34-літного українця виявлений в припаркованому фургоні на стоянці фур біля будинку номер 12 біля Новосходненському шосе в Москві.

За попередніми даними, тіло пролежало в автомобілі цілий тиждень. Повідомлення про знахідку надійшло напередодні. Про це повідомляють московські правоохоронні органи.

Поруч з тілом було виявлено використаний шприц. На даний момент і палив перевірка за фактом події. За її підсумками буде прийнято процесуальне рішення.

Спочатку ЗМІ повідомляли, що мова йде про 51-річну мертвої жінки, причому слідів насильницької смерті на її тілі не виявили, а багажник, в якому знаходився труп, вільно відкривався.

Читайте також: Подробиці аварії автобуса з українцями в Польщі

Джерело

Related Post

facebook