fbpx
Політика
У МЗС України пояснили, чому візовий режим з Росією – недоцільний

Для того, щоб вирішувати питання запровадження візового режиму з Росією необхідно вирішити, які цілі це переслідує і чи не є це ситуативним рішенням.

Про це розповів директор департаменту політики і комунікацій МЗС Олексій Макеєв, повідомляє УНН.

“Нам потрібно поставити запитання: що ми хочемо від запровадження візового режиму? Очевидно, що візовий режим має призвести до зниження потрапляння в країну небажаних осіб”, – зазначив він.

“Чи є необхідність для російських провокаторів отримати візу чи це зупинить їх від того, щоби потрапити в Україну? Мабуть ні, тому що, станом на сьогодні наші спецслужби – ДПСУ, СБУ зупиняють проникнення цих провокаторів до України”,– сказав Макеєв.

“А що буде, якщо буде запроваджено цей режим, то в дипломатії є таке поняття як “взаємність”. Можна очікувати, що, по-перше, РФ запровадить так само візовий режим проти українців. По-друге, ті мільйони українських громадян, які мають роботу в РФ. Їх можуть змусити повернутися до України, отримати спочатку робочу візу, потім отримати дозвіл на працевлаштування”, – пояснив директор департаменту політики і комунікацій МЗС.

“Росія прекрасно покаже на всіх перших каналах черги біля російських дипломатичних установ”,– вважає Макеєв.

Він додав, що РФ може сказати, що мільйонам українців не треба повертатися в Україну – нехай беруть російське громадянство.

“Чи ідея запровадження візового режиму дійсно спрямована на те, щоб ми втратили велику кількість громадян України?”,– сказав він.

Читайте також: В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Джерело.

Related Post