fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Світ
У Новій Зеландії через землетрус на пляжі виросла кам’яна стіна

Землетрус в Новій Зеландії був настільки потужним, що шматок дна просто вибило на поверхню.

На пляжі в Новій Зеландії після 7,8 бального землетрусу з дна океану вилізла 1,8 метрова стіна. Незважаючи на те, що пейзажі по справжньому чужорідні, причини змін зовнішності пляжу цілком собі земні.

Землетрус в Новій Зеландії був настільки потужним, що шматок дна, представлений на фото, просто вибило на поверхню. Таким же чином зароджувалися всі найвищі гори на нашій планеті, раз по раз при зіткненні плит порода або вибивалася вгору через тісноту, або одна з тектонічних плит заходила на іншу, створюючи піднесення.

76732_dnnmk1bbhuey_w_700

Це не перший раз, коли в Новій Зеландії шматок землі вибивається на поверхню. Через те, що Нова Зеландія знаходиться буквально на стику двох плит, землетруси там явище часте. Так в 1855 році в результаті більш ніж 8-бального землетрусу піднялася ціла дорога, яку раніше часто топило, а після землетрусу вона була завжди сухою.

cxolc8lxcaaif8k

76732_itamfycaqpjv_w_700

Читайте також: НАЦПОЛІЦІЯ ЗНОВУ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ВОДІЇВ

Джерело.

 

Related Post

facebook