fbpx
Україна
У новому 2020 році на українців чекає багато нових змін: стара цифра при нapoджeнні, зміни для школярів, зміни в медичних послугах, нові штрафи для українських водіїв

В новому 2020 році на громадян України чекають різні зміни у багатьох сферах життя. Відомо, що працювати, навчатися і навіть відзначати свята доведеться трохи по-іншому. Джерело

Стара цифра при народженні

Якщо людина народжується в 2020 році, її матері виділять 41 тисячу гривень. Отримати ці гроші можна не відразу. Спочатку – 10000, решту суми виплачувати по 860 грн щомісяця протягом 3 років. Так було і в минулі кілька років.

Нова форма освіти

Діти, які підуть до школи в 2020, не проходитимуть співбесіду і вибирати шкільну форму самостійно. Почне працювати електронний квиток. Також тепер озвучуватимуть оцінки особисто учню, а не на весь клас.

Також відомо, що в 2020 всі російськомовні школи перейдуть на українську мову навчання, з можливістю вивчати російську мову та літературу.

Читайте також: Новий рік 2020: чого не можна дарувати дітям, жінкам та родичам і друзям чоловічої статі

Сфера медичних послуг також зустрітися з новими правилами і змінами

Якщо людині раптом стане зле — приїде швидка, незалежно від того, чи є у вас декларація з сімейним лікарем.

До 2020 року планують закупити 470 машин швидкої допомоги і відкрити мінімум 25 відділень екстреної допомоги. Ключ до отримання планової медичної допомоги — все ще залишається декларація з сімейним лікарем.

Нові штрафи для українських водіїв

у 2020 році В Україні посилять штрафи для нетверезих водіїв, порушникам загрожує від 17 до 34 тисяч гривень штрафу, а ось вже за повторне порушення – 51 тисяча гривень та позбавлення водійського посвідчення.

Вони до речі, наступного роцку стануть електронними — водійське посвідчення можна показати поліції просто на смартфоні.