fbpx
Авто
У Польщі набирають популярність українські автобуси

Польща отримала два з одинадцяти міських автобусів ZAZ10C. Про це повідомляє корпорація УкрАВТО.

ZAZ 10 C це модифікація з низькою підлогою автобуса, яка виробляється на потужностях ЗАЗ і призначається для обслуговування міських маршрутів. Партія автобусів, що поставляються в Польщу, оснащується турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS, автобуси також обладнані кондиціонером, рампою для коляски людей з обмеженими можливостями, а також автономним обігрівачем салону. Автобус розрахований на перевезення 61 пасажира.

Українська техніка змогла підкорити поляків не тільки своєю ціною, але і безпекою, наявністю опцій відповідають за комфорт пасажирів і відповідністю жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу. Згідно з умовами контракту, автобуси ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати 7 років.

Читайте також: ЩО БУДЕ З КУРСОМ ДОЛАРА В УКРАЇНІ: ПРОГНОЗ АНАЛІТИКА

“Нам дуже приємно, що продукція Запорізького автомобілебудівного заводу була по достоїнству оцінена партнером. Вибір польської компанії на користь української автобусної техніки означає, що у нас є все, щоб пропонувати конкурентний продукт країнам Європейського Союзу”, – зазначив начальник департаменту експорту автомобілів Андрій Наталуха.

Джерело.

facebook