fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Світ
У порядку денному жовтневої сесії Європарламенту немає “безвізу” для України

Також у документі відсутній пункт про затвердження візової лібералізації для Грузії

Затвердження безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом не було внесено до порядку денного майбутньої сесії Європейського парламенту, яка відбудеться в Страсбурзі (Франція) 24-27 жовтня.

Як повідомляє у вівторок інтернет-видання “Європейська правда”, про це свідчить проект порядку денного сесії, опублікований на офіційному сайті Європарламенту.

Також, за інформацією видання, в документі відсутній пункт про затвердження візової лібералізації для Грузії і розгляд питання так званого механізму призупинення безвізового режиму.

Як повідомлялося, віце-прем’єр-міністр України з питань євроінтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе раніше заявляла, що процедура надання Україні безвізового режиму повинна завершитися восени, орієнтовно в жовтні.

Читайте також: Сьогодні на ЄС лежить зобов’язання по безвізу для України – МЗС Польщі

Джерело

Related Post

facebook