fbpx
Політика
У Раді дівчина облила Ляшка томатним соком: політик відреагував (відео)

Політик вважає, що її використовували для провокації, а сам він до неї нормально відноситься і пообіцяв підняти питання про надання їй українського громадянства.

Колишній боєць батальйону “Айдар” Юлія Толопа облила в кулуарах парламенту лідера Радикальної партії Олега Ляшка томатним соком, повідомляє.

Після того, як Толопа облила Ляшко томатним соком, головний “радикал” спокійно на це відреагував і продовжив з нею спілкуватися з приводу питання про її громадянство.

“Навіть після того, як ви мене облили соком, я абсолютно спокійно на вас реагую, більше того – я вас поважаю. Я сприймаю цю дівчину спокійно, тому що її використовували в провокації. Використовував Мельничук. Він взяв цю молоду розумну дівчину і використовував замість того, щоб допомогти їй отримати громадянство”, – заявив Ляшко.

Крім того він пояснив їй, як в Україні отримують громадянство громадяни інших держав.

“Юлія Толопа – героїчна дівчина, яка, будучи громадянкою Росії, воювала на східному фронті, захищаючи нашу країну. Мені пощастило познайомитися з цією дівчиною влітку 2014 року. Юлія звернулася до мене з питанням допомогти їй отримати українське громадянство. Я написав звернення до президента України, я знайду вам копію цього документа. Перед тим, як обливати мене, повинні були з’ясувати, може, ви не знаєте як громадянка Росії, але за Конституцією України громадянство надається указом президента “, – сказав Ляшко.

Ляшко також пообіцяв Толопа ще раз підняти питання надання їй українського громадянства і повідомив, що змушений їхати додому, щоб переодягнутися.

Читайте також: МОГЕРІНІ ОЗВУЧИЛА ПОЗИЦІЮ ЄС ЩОДО КРИМУ

Джерело.

Related Post