fbpx
Політика
У Раді пропонують заборонити назви “ДНР” і “ЛНР”

Назви невизнаних республік визнають пропагандою

Парламент може на законодавчому рівні заборонити використання “ДНР” і “ЛНР”, як понять, який несуть пропаганду самопроголошених проросійськими бойовиками республік на території України.

Автор даної ініціативи народний депутат від “Народного фронту” Ігор Лапін зареєстрував у парламенті відповідний законопроект, який передбачає визнати назви “Донецька народна республіка” і “Луганська народна республіка” пропагандою злочинних організацій, що діють в Донецькій і Луганській областях.

“Я хочу, щоб на законодавчому рівні ми заборонили пропаганду “ДНР”, “ЛНР” і перестали їх так називати. Виходить, що ми самі називаємо їх Донецькою Народною Республікою і Луганською Народною Республікою. Це маячня. “Я вважаю, що їх потрібно називати незаконними збройними формуваннями або злочинними організаціями Донецької, Луганської областей або РФ – мені все одно… Але заборонити на законодавчому рівні поняття “ЛНР”, “ДНР”, – сказав Лапін агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомляється на парламентському порталі, законопроект вже переданий на розгляд керівництву Верховної Ради, профільним комітетом визначено Комітет з питань свободи слова та інформації.

Читайте також: Як у центрі Відня представники ЛНР збирали гроші

Джерело

facebook