fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Україна
У справі євромайданівців відбулося зрушення: стала відома важлива деталь

У справі євромайданівців з’явився свідок з середини правоохоронної системи.

Про це розповіла адвокат Євгенія Закревська, повідомляє Громадське.

Цим свідком є нинішній начальник управління громадської безпеки Нацгвардії Володимир Гриняк. Раніше суд розглядав його у якості підозрюваного.

Як стало відомо, Гриняк попереджав сотників самооборони про насильницькі плани силовиків. Варто зазначити, що це перший подібний свідок за третій рік розслідування, проте це відомо лише зі слів сотників самооборони Майдану, які стали депутатами.

“Якщо розповіді сотників самооборони є правдою, то він може дати свідчення і зв’язати верхівку з середньою ланкою тих, хто творив насильство на Майдані. Гриняка відпустили на поруки депутатів за умови співпраці зі слідством”, – розповіла Закревська.

Вона зазначила, що якщо інформація Гриняка як інформатора Майдану із силових структур підтвердиться, буде серйозне просування у слідстві.

Читайте також: ГЕРМАН ЗНОВУ ЗДИВУВАЛА НОВИМ ІМІДЖЕМ

Джерело.

Related Post

facebook