fbpx
Світ
У США батько вбив дитину, яка заважала йому розважатися з жінками

Чоловік наполягає на тому, що сталося, було випадковістю.

У США почався судовий процес над чоловіком, якого звинувачують в тому, що він свідомо залишив свого дворічного сина в машині на розпеченому сонці, щоб позбутися від сімейних зобов’язань і розважатися з повіями, повідомляє видання Metro.

Трагічний інцидент стався ще в липні 2014 року, з тих пір поліція проводила розслідування і складала справу проти обвинуваченого Джастіна Харріса.

Сам Харріс наполягає на тому, що сталося, було випадковістю. Однак суд отримав доступ до його телефонних розмов в місяці перед смертю дитини. З’ясувалося, що він був одержимий позашлюбним, користувався послугами повій і домагався неповнолітніх дівчат.

Прокурор також надасть суду запис арешту чоловіка. На плівці чути, що він не проявляє ніяких емоцій з приводу смерті сина і тільки скаржиться, що йому спекотно в поліцейській машині.

Ще одним аргументом на користь провини Харріса є те, що його свідчення не збігаються з відомими слідству фактами. Якщо суд визнає Харріса винним, йому загрожує довічне тюремне ув’язнення.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ВІТЧИЗНЯНИХ АВТОМОБІЛІВ

Джерело.

Related Post

facebook