fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Суспільство
У Сумській області пoвicився 22-річний хлопець

У Сумській області пoвіcився 22-річний хлопець.

Про це повідомляє “Спецкор” з посиланням на прес-службу обласної поліції.

Подія сталася у с. Воздвиженське Ямпільського району. Місцевий житель покінчив з життям у господарській будівлі. Відомо, що хлопець зловживав aлкогoлем.

Зараз його тіло направили на експертизу для встановлення причин смeрті. Поліція проводить перевірку.

Відзначається, що початку року на території Сумської області рахунки з життям звели 104 людини. В аналогічний період минулого року наклали на себе рyки 115 жителів області.

Читайте також: ПЕНСІЙНИЙ ВІК ПО-НОВОМУ: 45% УКРАЇНЦІВ ВИЙДУТЬ НА ПЕНСІЮ ПІСЛЯ 63 РОКІВ

Джерело.

Related Post

facebook