fbpx
Суспільство
У Тернопільській області мати більше двох років ховала від людей сина-підлітка

У Тернопільській області з більш ніж дворічної ізоляції звільнили 14-річного хлопця, який став заручником власної матері.

“У вересні 2014 року жителька райцентру Заліщики прийшла в школу, де навчався її син, попросила віддати документи, мотивуючи тим, що вони виїжджають за кордон. З тих пір життя цілком нормальної дитини на 2,5 року кардинально змінилося.

Хлопця мати кожен день лякала розповідями, що люди навколо погані, що серед них перебувати небезпечно, що всі бажають йому тільки зла”, – повідомляє тернопільська поліція.

Жінка постійно уникала контактів з поліцією, і тоді правоохоронці підготували ордер на примусовий огляд будинку, в якому перебувала дитина.

Умови, в яких жив хлопець, були задовільними, але підліток без вказівки матері не робив ніяких рухів, не говорив ні слова. Дитина виглядала виснаженою і навіть не могла довго стояти на ногах.

Зараз хлопець знаходиться в Тернопільському притулку для неповнолітніх, де повинен пройти медичне обстеження, з ним поспілкуються психологи. Слідчі також наполягають на вивченні психічного стану матері.

Читайте також: У ЗАПОРІЖЖІ ЧОЛОВІК ВЧИНИВ НАРУГУ НАД 77-РІЧНОЮ ЖІНКОЮ

Джерело.

facebook