fbpx
Суспільство
У Тернополі призовник викинувся з вікна військкомату

У Тернополі 25-річний хлопець впав з вікна п’ятого поверху. Надзвичайна подія сталася в будівлі обласного військкомату. Призовник, з метою втечі зі збірного пункту, вибрався через вікно і спускався вниз по стінці, чіпляючись за кондиціонери. На висоті другого поверху він не втримався і впав.

“За словами працівників обласного військкомату, потерпілий досі жодного разу не з’являвся на виклики до військкомату. Його туди привели військові у супроводі поліції, він пройшов медкомісію і був визнаний придатним до служби. Разом з іншими призовниками він очікував відправки в казармі. Але вранці, 14 травня, самовільно, без дозволу командування і поважних причин намагався покинути межі розташування обласного збірного пункту військкомату”, – повідомляє тернопільська поліція.

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ І 100 ЄВРО НА ДЕНЬ: ДО КИЄВА ХЛИНУЛИ ІНОЗЕМНІ ТУРИСТИ

Травмованого після падіння хлопця побачив інший солдат. Він і викликав “швидку”. На підвіконні і кондиціонерах виявили сліди взуття. Зараз втікач перебуває в реанімації. У нього політравми, відкрита черепно-мозкова травма, забої обличчя, переломи рук і стегна.

Відкрито досудове розслідування. У потерпілого взяли кров для проведення токсикологічної експертизи.

Джерело.

facebook