fbpx
Світ
У цю квартиру ніхто не заходив 4 роки. Побачене шокувало всіх!(фото)

Абсолютно моторошний випадок стався нещодавно в Єкатеринбурзі. Усуваючи протікання в одному з стояків багатоквартирного будинку, працівникам комунальних служб довелося зламати замкнену квартиру, розповідає logyka.net

Коли комунальники в супроводі поліцейських увійшли всередину, перед ними постала страшна картина: на ліжку в спальні лежала мертва господиня квартири, тіло якої перетворилося на мумію! Померлою виявилася пенсіонерка Людмила Миколаївна Коротаєва 1945 року народження.

За спогадом сусідів, колись вона працювала вчителькою. Жінка вела досить замкнутий спосіб життя, та й інші жителі під’їзду мало спілкувалися між собою, тому ніхто і не помітив зникнення людини.

Судячи з платіжок, виявлених в будинку, Людмила Миколаївна померла ще в 2012 році. З якихось причин тіло жінки не розклалося, а муміфікувалося, так що ніхто з мешканців будинку свого часу не відчув характерного запаху і не забив на сполох.

Зараз тіло жінки знаходиться на обстеженні та експерти намагаються визначити дату смерті.

А звичайних громадян турбує питання: «А що саме призвело до муміфікації?» Багато хто небезпідставно вважають, що гниття перешкоджають глибокі духовні переконання і чиста совість померлого. Недарма ж в історичних храмах зберігаються нетлінні мощі християн, зарахованих до лику святих!

Втім, вчені більш скептично дивляться на причину муміфікації. Вони кажуть, що цьому сприяють кліматичні умови, а також раціон, якого дотримувався небіжчик. І виявлення мумій при схожих обставинах час від часу трапляються.

Читайте також:Вбив зятя та погрожував доньці: Моторошна трагедія сталася у Запоріжжі

Джерело.

facebook