fbpx
Суспільство
У вінницькій школі вчитель змушувала дітей молитися, хреститися на уроках

Батьки обурені такою методикою.

Замість підручників – Біблія. У Вінниці батьки п’ятикласників згуртувалися проти вчительки української мови. Кажуть, педагог змушує дітей молитися, хреститися і запалювати церковні свічки прямо в класі. Нібито – так вони краще засвоюють матеріал. А самі школярі тепер бояться відвідувати уроки.

Нова вчителька української мови на першому уроці шокувала дітей. Для Іванки навчальний рік перетворився у справжнє випробування.

“Я злякалася. Вона каже – ті, хто не хоче молитися, просто встаньте і стійте, а ті, хто хоче – моліться з нами”, – розповідає Іванка Мілько, учениця.

Учні бояться ходити на уроки, а батьки обурюються. Мовляв, не має права педагог змушувати дітей молитися.

Шкільний психолог на боці батьків.

“Ця ситуація може бути стресовою. Можуть бути сльози, може бути замкнутість, може бути небажання навіть йти в школу. Будь-яка дитяча травма може мати наслідки у дорослому житті”, – сказала Людмила Назарова, психолог.

Таміла Очеретна стверджує: все, що робить на уроках, виключно заради блага учнів.

“Абсолютно ніхто нікого не змушував, це неправда. Коли людина починає позіхати, пускається енергія негативу, ліні. Я кажу, і ви знаєте, ось візьміть, будь ласка, зверніть на це увагу і цього не робіть. Потім у вас йдуть наступні уроки, і вам буде дуже важко”, – виправдовується Таміла Очеретна, вчитель української мови та літератури.

Директор школи не заперечує, що знає про особливості роботи педагога Очеретної. Цю методику вона практикує з минулого навчального року. До цього за 26 років у школі – претензій не було.

“Був у курсі частково. Вона зараз може піти просто, між нами кажучи, на лікарняний і поки вона не вийде з лікарняного – питання не буде вирішено, от і все”, – уточнив Володимир Крамар, директор вінницької школи №34.

Батьки поскаржилися чиновникам з міського департаменту освіти. Вчительку відсторонили від викладання у 5-му класі. Поки вивчають всі скарги батьків. Але інші діти будуть відвідувати її уроки. Щоправда вже без свічок і молитов під час занять.

“Ми ставимо нового викладача, і викладач продовжує працювати. Більше того, адміністрація закладу долучається до цього класу, і вони здійснюють контроль з боку адміністрації, як відбувається надалі навчання”, – запевнив Юрій Єрмаков, начальник відділу загальної і середньої освіти департаменту освіти Вінницької міськради.

Батьки все одно не задоволені – вимагають звільнити викладача. І вже готують скаргу до прокуратури.

Читайте також: Малюк став свідком героїнового передозування батьків (фото)

Джерело

facebook