fbpx
Політика
У Януковича відреагували на конфіскацію 1,5 мільярда доларів

Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк стверджує, що кошти – 1,5 мільярда доларів, які сьогодні конфіскували, – не належать його підзахисному. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

За його словами, на рахунку Януковича перебуває “всього” 28 мільйонів гривень, які зараз не конфіскуються.

“Я повністю спростовую цю інформацію. На сьогодні в зв’язку з її активним поширенням захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування. На руках у мене є виписки з рахунків Віктора Януковича з “Ощадбанку”, там зовсім інша сума.

Йдеться про 28 млн грн, які заарештовані і які не конфіскуються зараз. Це гроші його особистого рахунку, його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки. Тому остання інформація про арешт коштів, про їх конфіскацію і вилучення, що активно поширюється, повністю не відповідає дійсності”, – заявив Сердюк.

Як сьогодні стало відомо, суд останньої інстанції дозволив забрати заарештовані 1,5 млрд доларів, що належали оточенню Віктора Януковича, і повернути їх до бюджету. Тепер влада планує витратити гроші на потреби України, насамперед на “оборонку”.

Читайте також: НА ДОНЕЧЧИНІ ЧОЛОВІК НАМАГАВСЯ СПАЛИТИ ДРУЖИНУ І ВБИВ ЇЇ ПОДРУГУ

Джерело.

facebook