fbpx
Події
У Житомирській області жінка народила хлопчика на вокзалі

У Житомирській області на залізничній станції народила жінка.

Як повідомляють “ФАКТИ”, немовля разом із мамою госпіталізували в Малинську центральну районну лікарню. Медики зізнаються, що не пам’ятають випадку, коли б жінки народжували на залізничній станції.

“За мою 20-річну практику це перший випадок, щоб жінка народила в екстремальних умовах богатиря без серйозних наслідків для себе і дитини. Малюк з’явився на світ вагою 4 кілограми 200 грамів. Звичайно, мамі потрібно було поводитися обачно і народжувати в лікарні. Вона втратила багато крові. Зараз стан жінки нормальний”, – повідомила неонатолог пологового відділення Малинської центральної районної лікарні Анжела Мікутель.

“Не дивлячись на те, що малюк перебував на грудях у матері, він потрапив до лікарні з температурою тіла 35 градусів. Це дуже небезпечно для немовляти. На щастя, його швидко відігріли. Хлопчик почуває себе добре. Мама і малюк знаходяться в одній палаті. Думаю, що довго ми їх в лікарні не затримаємо і скоро відправимо додому”, – додала медик.

Молода мама, яка змусила понервувати відразу кілька десятків людей, зараз оговталася від пережитого. Жінка зізналася, що у вирішальний момент мало звертала увагу на оточуючих – думала тільки про малюка, щоб він народився здоровим і не постраждав.

Читайте також: ЦІ ПОБУТОВІ РЕЧІ ЗАВАЖАЮТЬ ВАМ ЗАВАГІТНІТИ: ВАРТО ЗНАТИ

У Ольги Волковської це другі пологи. Вдома маму і маленького братика очікує дворічний Ярослав.

Новонародженого малюка батьки назвали Дмитром.

Джерело.

facebook