fbpx
Світ
Учасниця Євробачення від РФ прокоментувала можливу заборону на в’їзд в Україну

Співачка Юлія Самойлова, яка братиме участь у “Євробаченні” в Києві від Росії, не вважає конкурс політизованим, проте ще не думала про можливі проблеми з в’їздом до України.

За її словами, вона не думає про проблеми з в’їздом до України для участі в конкурсі.

“Я не знаю. Я про це взагалі не думаю. Моє завдання – добре заспівати пісню, підготуватися. У мене купа репетицій. Я позитивно налаштована абсолютно. Я думаю, що все буде добре. Я не знаю, що там може бути, наскільки вони можуть некоректно до мене ставитися. Допінгів для співу я точно не приймаю “, – сказала Самойлова.

Також вона пояснила, що обмеження в фізичних можливостях не завадить їй виступити на конкурсі.

“Я буду співати нарівні з іншими учасниками. Те, що я на візку… У мене ж голосові зв’язки не пошкоджені. На візку і на візку. Яка різниця? Співаю і співаю. У мене немає ніяких проблем, просто сиджу на візку”, – сказала співачка.

Як стало відомо, Росію на міжнародному музичному конкурсі “Євробачення”-2017, який відбудеться в Києві, представить співачка з обмеженими фізичними можливостями Юлія Самойлова.

Читайте також: У ЦЕНТРІ КИЄВА В ПІДВАЛІ ЗНАЙШЛИ ЗАСТРЕЛЕНОГО ЧОЛОВІКА

Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки Юлії Самойлової в окупований Росією Крим і після цього ухвалить рішення про її допуск або недопуск в Україну.

У свою чергу в Кремлі підтвердили відвідування окупованого Криму російською учасницею “Євробачення”-2017 Юлією Самойловою. Пєсков заявляв, що артисти їдуть на “Євробачення” “співати, а не виступати з політичними заявами”.

Джерело.

facebook