fbpx
Світ
Удари долі: спливли подробиці сімейних драм Згуладзе і Деканоїдзе

Багатьом цікаво, як же склалася подальша доля чиновників-експатів, які в 2014 році прибули в Україну.

Виявляється, у деяких з них розігралися справжні сімейні драми, пише “Обозреватель” з посиланням на “Вести”.

Нагадаємо, спеціалістка по реформам в МВС, запрошеними до нас із Грузії, стали Хатія Деканоїдзе і Ека Згуладзе.

Деканоїдзе повернулася в рідну Грузію, де не сходить зі сторінок газет як одна з лідерів опозиційної партії “Єдиний національний рух”. Особливо активно вона брала участь в акціях протесту на захист опозиційного грузинського телеканалу “Руставі-2”, який зараз повертають попереднім власникам, нібито лояльним до влади.

Менше двох тижнів тому сина Хатіі Торніке Копалеішвілі затримала поліція Грузії за підозрою в зберіганні наркотиків. Як пишуть грузинські ЗМІ, Торніке визнав свою провину, а тому Головна прокуратура Грузії прийняла рішення оформити з ним процесуальну угоду, в результаті якої він отримає умовне покарання.

Зовсім інше життя тепер веде Ека Згуладзе, яка обіймала посаду першого заступника глави МВС. 11 травня 2016 року Згуладзе подала у відставку і виїхала до Франції, де весь цей час жив її чоловік, відомий тележурналіст і продюсер Рафаель Глюксман, і маленький син Олександр.

Однак за ті півтора року, що Ека “рятувала” нашу поліцію, Рафаель завів роман з відомою у Франції телеведучої Лією Саламі: ще в наприкінці 2015 року папараці застукали їх, коли вони цілувалися на вулицях Парижа.

Читайте також: Порізав шию і розпоров живіт: харків’янин намагався накласти на себе руки через дівчину

“Помиритися з Рафаелем у Згуладзе не вийшло, – розповів відомий бізнесмен, який живе у Франції, Омар Арфуш. – Я особисто знаю Лію, у них з Рафаелем сім’я, любов, буквально минулого тижня народилася дитина. Син Рафаеля і Екі живе з матір’ю . Наскільки я знаю, Згуладзе зараз нічим не займається, і я не уявляю, на що вона живе, адже після розлучення з чоловіком Франція не буде її забезпечувати, вона тут не потрібна. Так, згідно із законом чоловік зобов’язаний виплачувати аліменти на дитину, але ця сума не буде перевищувати € 1,5 тис., так як суд у нас в таких випадках  враховує тільки з потреб дитини, а не з побажань матері. Може, Рафаель сам додасть до цього посібника кілька сотень євро, але не більше, Лія не та жінка, яка дозволить йому великі витрати поза сім’єю або відпустить свого чоловіка до іншої “.

facebook