fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Економіка
Угорщина допоможе Україні з дорогами і газом

Глава угорського МЗС побував в Києві в візитом.

Угорщина готова надати 50 млн євро для будівництва об’їзної дороги навколо Берегова та дороги від Берегово до Мукачева. Крім того, Україна і Угорщина будуть розвивати енергетичну співпрацю. Про це заявив міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сиярто, повідомляє “Укрінформ”.

“І в Україні, і в Угорщині є інтерес, щоб була побудована об’їзна дорога навколо Берегово та дорога, що сполучає Берегово та Мукачево. Угорщина готова надати в рамках проекту 50 млн євро, щоб ці два проекти були реалізовані”,– сказав Сиярто.

Він також повідомив, що за 8 місяців цього року товарообіг між країнами зріс на 11%.

За словами Сиярто, під час його візиту до Києва йшлося про пожвавлення енергетичної співпраці між Україною та Угорщиною. “567 млн кубів газу буде направлено в Україну до кінця жовтня”, – повідомив міністр.

Він також наголосив на важливості екологічної угоди, що стосується питань солерудника в Солотвино для того, щоб солі не потрапляли в Тису.

“Ми спільно виступимо перед ЄС у цій справі. І оскільки Угорщина головуватиме в Дунайської стратегії, яка буде займатися водними ресурсами, у нас буде вагомий вплив в Євросоюзі з цих питань”, – заявив Сиярто.

Він також повідомив, що одна з угорських лікарень взяла на себе витрати по реабілітації ще 20 українських військовослужбовців.

Читайте також: БАЛЬЦЕРОВИЧ ПРО ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ: “НЕПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ”

Джерело.

Related Post