fbpx
Україна
Україна готова швидко прогнати окупантів із Донбасу

Щоденні втрати українських бійців на Донбасі стали нормою ведення війни з Росією. Однак, якщо б українське командування військами дало наказ перейти до активної фази наступальних дій – ворога можна було б швидко прогнати з окупованих територій. Відтак, пасивна тактика стримування аргесора на сьогодні є одним із найгірших військових маневрів, які застосовують на сході й вимірюється вона смертями українських бійців.

На думку директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентина Бадрака, на військові атаки ворога доцільно відповідати жорстко й своєчасно, а також слід негайно припинити тактику пасивного ведення війни.

Читайте також: Савченко очолила новий мітинг (ФОТО)

“Україна стоїть перед вибором – або ховати в день по 3-5 бійців, або показати супротивнику, що будь-яка його активність буде покарана. Росія використовує пасивність України й намагається вразити якомога більше особового складу українських військ. Її мета – домогтися погіршення морально-психологічного стану українських сил оборони та розвинути в них недовіру до центральної влади. Єдина можливість протистояти цьому – ведення активної оборони”, – повідомив Бадрак під час інтерв’ю виданню “Фокус”.

На думку експерта, кожній новій атаці ворога потрібно давати адекватну відсіч і всі можливості для цього в України є.

Джерело