fbpx
Breaking News
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Україна
Україна готова швидко прогнати окупантів із Донбасу

Щоденні втрати українських бійців на Донбасі стали нормою ведення війни з Росією. Однак, якщо б українське командування військами дало наказ перейти до активної фази наступальних дій – ворога можна було б швидко прогнати з окупованих територій. Відтак, пасивна тактика стримування аргесора на сьогодні є одним із найгірших військових маневрів, які застосовують на сході й вимірюється вона смертями українських бійців.

На думку директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентина Бадрака, на військові атаки ворога доцільно відповідати жорстко й своєчасно, а також слід негайно припинити тактику пасивного ведення війни.

Читайте також: Савченко очолила новий мітинг (ФОТО)

“Україна стоїть перед вибором – або ховати в день по 3-5 бійців, або показати супротивнику, що будь-яка його активність буде покарана. Росія використовує пасивність України й намагається вразити якомога більше особового складу українських військ. Її мета – домогтися погіршення морально-психологічного стану українських сил оборони та розвинути в них недовіру до центральної влади. Єдина можливість протистояти цьому – ведення активної оборони”, – повідомив Бадрак під час інтерв’ю виданню “Фокус”.

На думку експерта, кожній новій атаці ворога потрібно давати адекватну відсіч і всі можливості для цього в України є.

Джерело

Related Post

facebook