fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Україна і ЄС: в Єврокомісії закликали Нідерланди не робити подарунків Путіну

Тіммерманс нагадав голландським депутатам, що рішення референдуму не є обов’язковим для виконання.

Заступник глави Європейської комісії і екс-глава МЗС Нідерландів Франс Тіммерманс заявив, що якщо Нідерланди відмовляться від ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, то таким чином країна зробить подарунок президенту Росії Володимиру Путіну.

Тіммерманс нагадав голландським депутатам, що рішення референдуму не є обов’язковим для виконання.

Він зазначив, що немає нічого поганого, коли політики прислухаються до думки виборців, але інтереси країни важливіші.

“Консультативний референдум дозволяє депутатам ухвалювати рішення, засновані на їх власною оцінкою. Нідерланди повинні бути останньою країною, яка може зробити подарунок Путіну”, – сказав Тіммерманс.

Нагадаємо, в липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Проте 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Проти проголосував 61% учасник референдуму, за – більше 38%. Явка склала 32,28%.

Єврокомісія і Україна очікують від уряду Нідерландів пропозицій з приводу подальших дій після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

22 вересня прем’єр-міністр Нідерландів Рютте заявив, що його країна може не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС в частині введення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. При цьому він висловив певний оптимізм, що Угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі може залишатися в силі і без Нідерландів, поширюючись на інші 27 країн-членів Європейського Союзу та України.

Читайте також: У США РОЗПОВІЛИ, КОЛИ КРИМ ПОВЕРНЕТЬСЯ В УКРАЇНУ

Джерело.

Related Post

facebook