fbpx
Breaking News
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Події
Україна підписала угоду із США на 260 млн дол. за проектами в атомній сфері

Україна підписала угоду з одним з банків США на 260 млн дол., що припускає фінансування проектів в атомній сфері.

Про це сказав в ефірі телеканалу «112 Україна» міністр енергетики і вугільної промисловості країни Ігор Насалик.

За його словами, домовленість була досягнута в ході недавнього візиту урядової делегації України в США на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

«Було підписано угоду, в тому числі і міністерством, на 260 млн дол. з американським банком, яке дає можливість диверсифікувати потоки і поставки твелів, замінюючи їх на Westinghouse, але і ядерних відходів», – сказав міністр.

Джерело.

Related Post