fbpx
Breaking News
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків
Майже пів року він був у такому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізнаюся, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася. І ця новина мені не давала спокою
Економіка
Україна потрапила в ТОП-25 країн з найвищими податками

Всесвітній економічний форум підрахував податкове навантаження в країні

Україна в черговому щорічному рейтингові Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum, WEF) конкурентоспроможності посіла 117-е місце з 138 можливих за показником податкових ставок.

Таким чином, Україна опинилася 21-ю з кінця, увійшовши до списку 25 країн з найвищими податковими ставками.

У ТОП-25 за величиною ставок також увійшли Іспанія, Японія, Мексика, Австрія, Шрі-Ланка, Коста-Ріка, Бельгія, Туніс, Індія, Франція, Бенін, Гамбія, Чад, Нікарагуа, Італія, Внесуела, Китай, Бразилія, Колумбія , Мавританія, Алжир, Таджикистан, Болівія і Аргентина.

Нагадаємо, в цілому в рейтингу конкурентоспроможності Україна опустилася на 85-е місце проти 79-го роком раніше, що стало найгіршим результатом за п’ять років.

Низькі місця Україна зайняла за такими показниками, як розвиток фінансових ринків (130-е місце), інституційний розвиток (129-е місце), макроекономічна ситуація (128-е місце) і ефективність ринку товарів (108-е місце), рівень розвитку бізнесу (98-е місце).

У той же час WEF вказує такі конкурентні переваги країни, як наявність інженерів і вчених (33-тє місце), обсяг внутрішнього ринку (47-е місце в рейтингу), інновації (52-е місце).

Читайте також: Україна потрапила до ТОП-5 країн з найгіршими дорогами в світі

Джерело

Related Post