fbpx
Політика
Україні буде легше: Трамп зібрав навколо себе “яструбів”, які не довіряють Росії – радник Порошенка

До складу адміністрації нового президента США Дональда Трампа увійшли “яструби”, які не довіряють Росії і її лідеру Володимиру Путіну, тому Кремлю рано розраховувати на позитивні для себе результати у співпраці з Білим домом.

Про це в своїй статті для ZN.ua пише директор Національного інституту стратегічних досліджень, радник президента України Володимир Горбулін.

За його словами, Трамп формує свою адміністрацію таким чином, щоб виконувати в ній функції миротворця, стримуючого “яструбів”.

У той же час Горбулін зазначає, що кілька ключових постів в адміністрації зайняли люди, скептично налаштовані по відношенню до Росії.

“Принаймні, три ключові особи в новій адміністрації (майбутній міністр оборони, керівник Центрального розвідувального управління США і віце-президент США) досить скептично налаштовані по відношенню до Росії. Позиція нового глави Держдепартаменту двояка і буде залежати повністю від того, які пріоритети визначить йому сам Д.Трамп. Фактично мова йде про вибудовування системи стримувань і противаг, коли явні поляризовані позиції окремих членів кабінету будуть ускладнювати їм пошук спільних рішень, що буде вимагати посередницької ролі президента”, – йдеться в статті.

На думку Горбуліна, Київ цілком може працювати з новою адміністрацією США, проте йому ще тільки належить сформулювати принципові позиції, яких Україна розраховує досягти за підтримки Вашингтона.

“Тим більше, що як би не виглядав епатажним новий президент, все одно є обставини, які він навряд чи зможе змінити і “дати задній хід”, в тому числі – по статусу Криму”, – переконаний Горбулін.

Читайте також: СТРАШНА СМЕРТЬ У КИЄВІ: КІЛЬКА АВТО 50 МЕТРІВ ТЯГНУЛИ ПІШОХОДА ПО АСФАЛЬТУ

Джерело.

facebook