fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Мандри
Українська альпіністка на Ельбрусі зірвалася в ущелину

У МНС Росії відзначили, що дівчина жива, проте характер її пошкоджень поки невідомий

Українська альпіністка зірвалася в ущелину на сідловині гори Ельбрус. Про це повідомляє прес-служба Головного управління МНС Росії по Кабардино-Балкарській Республіці.

“О 10:45 19.10.2016 в оперативну чергову зміну Центру управління в кризових ситуаціях Головного управління МНС Росії по Кабардино-Балкарській Республіці надійшла інформація про те, що на сідловині гори Ельбрус, на висоті 5300 над рівнем моря зірвалася дівчина і впала в ущелину висотою близько 20 метрів”, – йдеться в повідомленні.

Постраждала жива, характер отриманих нею ушкоджень уточнюються, додали у відомстві.

Для надання допомоги потерпілій альпіністці назустріч туристам вийшли рятувальники Ельбруського пошуково-рятувального загону в кількості 14 людей особового складу із 3 одиницями техніки.

Читайте також: Яскраве поєднання осені та зими: фото з засніжених Карпат

Джерело

Related Post