fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Світ
Українська “КіберХунта” зламала пошту помічника Путіна Суркова

За словами Геращенка, викладені документи – достовірні.

Народний депутат з фракції “Народний фронт”, радник глави МВС України Антон Геращенко підтвердив факт злому групою українських хакерів “КіберХунта” пошти помічника президента РФ Владислава Суркова.

“Злом пошти Владислава Суркова – правда. Документи, викладені КіберХунтою, – достовірні”, – написав Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Раніше в понеділок, 24 жовтня , на сайті “КіберХунта” було оприлюднено повідомлення про те, що українські хакери отримали доступ до листування помічника президента Росії Суркова, в якому йдеться про дострокові президентські і парламентські вибори в Україні.

“Ми, українські патріоти “КіберХунта”, сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова. Зараз ми аналізуємо фрагменти листування Суркова В. Ю. з його помічником Карповим П. Н., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. У його пошті нами знайдені злочинні плани Путіна і його поплічників щодо продовження захоплення українських територій на західній Україні, в т. ч. плани з дестабілізації політичного життя в Україні і проведення дострокових парламентських виборів”, – сказано на сайті організації.

Також на сайті “КіберХунти” оприлюднені документи, які містять плани заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, інформаційної дискредитації президента України Петра Порошенка і його оточення, плани щодо просування федерального статусу Закарпатській області України, а також стосовно використання Угорщини та Румунії для вирішення завдань щодо України.

Читайте також: ПАВЛО ВОЛЯ ПРОКОМЕНТУВАВ СВІЙ ВІД’ЇЗД З РОСІЇ

Джерело.

 

Related Post

facebook