fbpx
Breaking News
Президент Володимир Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для дітей переселенців: що необхідно знати.
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Політика
Українська співачка напророкувала Росії поразку через напад на Україну

Російська влада хоче показати, на що здатна їхня країна, а у неї ніяк не виходить, вважає співачка.

Українська співачка Анастасія Приходько вважає, що Росія після свого нападу на Україну, обов’язково повинна програти від цього. Таку думку вона висловила в ефірі “5 каналу”.

За її словами, Росія хоче показати, на що вона здатна, а у неї ніяк не виходить.

“Зараз ми бачимо, що вона (Росія. – Ред.) США намагається показати свої сили в Алеппо, зараз окупований у нас Крим, Донецьк, Луганськ. Я знаю історично – коли Росія нападає, Росія завжди програє. Так було і так буде. ми – дуже сильна нація, і Росія це знає, ми віддамо всі, навіть власне життя”, – сказала Приходько.

Читайте також: ЯК ЗНОВУ ПАЛАВ “ІНТЕР” (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook