fbpx
Україна
Українські бійці – терористам: атакуй – не атакуй, все равно получишь…

Цікаве спостереження від волонтера Ярослава Матюшина. Я так собі думаю – це для тих, хто вважає, що “з Авдіївки хочуть зробити Алеппо чи Дебальцеве”, і що “фсьопропалонасслівают”.

Спостереження таке. Рік тому “воїни Новоросії” (за класифікацією Надійки-Голодайки – Прим. Діда) полізли на наші позиції З АВДІЇВКИ. Результат – наші хлопці взяли промзону.

Десь того ж часу ці ж нездари полізли атакувати єдину стратегічну висоту в районі Широкіного, яку контролювали українські війська. Результат – українські війська взяли Широкіне.

Навесні ці херої намагалися прихопити собі в сірій зоні населені пункти Піщевик та Павлополь. Результат – там зараз українські війська.

А вже зовсім нещодавно вони повихвицювались на Світлодарській дузі – 54-та їм накотила так, що вони машинами драпали з Дебальцевого… і наші тепер стоять десь так в 2-3 км від того Дебальцевого.

Минулого тижня, коли все лише починалося, 72-га дала чосу отим упирям, які намагались на неї навалитися, і забрала у них дві стратегічні позиції. Тепер вони нервово гигикають в соцмережах і розповідають, що таким чином заманюють наших в пастку. Еге ж…

А ще три дні тому з-під Комінтернова працювали їхні міномети. Нині там знову ж таки наші.

Отже, як казала стара приказка хокейних фанатів: “Атакуй – не атакуй, все равно получишь… Шай-бу, шай-бу!!!”

Тож всі заспокоїлися, як ото волонтери наші – і працюємо на перемогу.

Читайте також: БОЙОВИКИ НАКРИЛИ АВДІЇВКУ З “ГРАДІВ”: ПІД ЗАВАЛАМИ ЛЮДИ

Джерело.

facebook