fbpx
Breaking News
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Так сталося їх щастя: Юрій Горбунов розповів, з чого почалося його кохання з Катериною Осадчою. Причиною стали…
Здоров'я
Українські лікарі пересадили механічне серце жінці

Шанс на життя. Українські лікарі пересадили механічне серце 30-річній жінці. Її власне через хворобу збільшилося у чотири рази. Щоб пацієнтка змогла дочекатися донорського органу, їй імплантували штучний.

Останні чотири роки Людмила практично живе в лікарнях. Їй важко ходити і дихати. Проблеми з серцем з’явилися після того, як жінка перехворіла грипом.

“Пішло розтягнення м’яза, воно дало таке ускладнення, воно ослабло і перестало качати”, – сказала Людмила Філяренко, пацієнтка Інституту серця.

Єдиний порятунок – трансплантація серця. Але чекати донорський орган у Людмили немає часу.

“Настільки поганий стан скоротливості серця, що ми чекати не можемо ані дня, стан критичний”, – зазначив Борис Тодуров, директор Інституту серця.

Щоб врятувати Людмилу, медики пересаджують їй механічне серце, більше схоже на набір трубочок. Механізм не замінює орган повністю, він допомагає м’язам качати кров.

Операція триває більше трьох годин. Українські лікарі працюють разом з німецькими. І ось апарат запускають.

Після операції Людмила тиждень проведе у реанімації.”Зараз добре почуваюсь. Набагато легше дихати, я можу лежати”, – каже Людмила Філяренко.

Це друга операція з імплантації механічного серця, яку провели в Україні. Перший пацієнт – харків’янин Павло Дорошко. Тепер йому завжди потрібно носити з собою в сумці два акумулятора, від яких живиться прилад.

Пристрої для обох українців – німецька фірма дала в борг. Кожне коштує 118 тисяч євро, кошти досі збирають благодійники. Але і Людмилі, і Павлу, як і раніше необхідна пересадка серця. Зробити це в Україні дуже складно – рідні померлих вкрай рідко погоджуються на трансплантацію органів. Лікарі просять змінити закон.

“Люди кажуть – вам дай волю, ви почнете на зупинках забирати серця й нирки і продавати їх за кордон. Люди не розуміють нюансів трансплантології. Я не уявляю, будучи хірургом, як це можна зробити нелегально, щоб ніхто про це не дізнався”, – сказав Борис Тодуров, директор Інституту серця.

Для прикладу Борис Тодуров наводить Білорусь, де діє так звана презумпція згоди – той, хто не відмовився за життя, після смерті може стати донором. Пересадка серця іноземцям коштує від 100 до 150 тисяч доларів. В Україні це коштувало б у п’ять разів дешевше, якби вдалося знайти донора.

Читайте також: В АВСТРІЇ ВИРІШЕНО ЗНЕСТИ БУДИНОК, В ЯКОМУ НАРОДИВСЯ ГІТЛЕР

Джерело.

 

Related Post