fbpx
Суспільство
Українські ВНЗ обманом заманюють студентів на контракт (відео)

Українські студенти замість заслуженої бюджетної форми навчання потрапляють на контракт.

Про це розповіли в ефірі 5 каналу.

Так, студент Олександр Пономаренко, який вчиться на режисера в Київському Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка Карого, склав всі необхідні іспити і пройшов на бюджет.

Читайте також: ЧЕРВОНУ РУЧКУ ЗАБОРОНЯТЬ, ТАБЛИЦЮ МНОЖЕННЯ СКАСУЮТЬ – НОВА ШКІЛЬНА РЕФОРМА

Втім, батько Олександра, Ігор Пономаренко, розповів, що йому подзвонила невідома людина з проханням забрати документи і спробувати вступити на контракт. Співрозмовник аргументував це тим, що сталася помилка.

На сайті статус абітурієнта змінився на “допущений до конкурсу”. Тобто всі його результати анулювали, хоча він успішно пройшов творчий конкурс.

Батько звернувся до Міністерства освіти і науки України з проханням розібратися в ситуації. Там помилку визнали, проте сказали, що це виключно проблема навчального закладу і виясняти питання потрібно тільки там.

Зазначимо, що такі випадки трапляються досить часто останнім часом, і кожного разу батьки абітурієнтів чують пояснення: “технічна помилка”.

Нагадаємо, цього року вступна кампанія почалася з 11 липня. Кожен абітурієнт в 2016 році мав можливість подати 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-який університет за власним вибором.

Читайте також: ГРИНЕВИЧ : “ЗРОЗУМІЛО, ЩО ЗВІЛЬНЕННЯ – ХВОРОБЛИВИЙ ПРОЦЕС”. В МОН ПЛАНУЮТЬ СКОРОТИТИ ТИСЯЧІ ВЧИТЕЛІВ

Джерело.

facebook