fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Україна
Українські заробітчани в Росії можуть опинитися у грошовій пастці

До Держдуми Росії внесено законопроект, який забороняє українцям здійснювати грошові перекази з РФ в Україну через іноземні платіжні системи. Відтак, українські громадяни, які перебувають на заробітках у Росії, можуть зіткнутися з великими труднощами з переказами зароблених грошей родичам додому.

Про це у своїй статті для видання “Апостроф” пише Артур Гор.

У матеріалі мовиться, що російський законопроект “Про внесення змін до Федерального закону “Про національну платіжну систему”, який може заборонити громадянам України здійснювати грошові перекази з Росії до себе на додому – це своєрідна “відповідь” на заборону в Україні російських платіжних систем.

Після введення обмежень, по суті, в українських громадян у Росії залишилася тільки одна альтернатива: користуватися іноземними платіжними системами МoneyGram і Western union або здійснювати перекази електронних грошових коштів. Саме цю можливість і збираються прикрити парламентарії РФ, використовуючи новий закон. Аргументи наводяться наступні: українські санкції обмежують конкуренцію на російському ринку платіжних послуг на користь іноземних платіжних систем.

Щоправда, навіть якщо такі платіжні системи як МoneyGram і Western union не зможуть переказувати гроші з Росії в Україну, транскордонні перекази через банківську систему ніхто не скасовує. Але директор Украналітцентру Олександр Охріменко впевнений, що банківськими переказами зможуть скористатися далеко не всі трудові мігранти.

Читайте також: САВЧЕНКО ВПЕРШЕ ПРОКОМЕНТУВАЛА СВОЄ ВИКЛЮЧЕННЯ З “БАТЬКІВЩИНИ”

Джерело.

Related Post

facebook