fbpx
Breaking News
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Цього року в мене не ювілей, тому вирішила, що спечу щось легке, на швидку руку. Я й подумати не могла, що пляцок “Пташинне молоко”, за цим рецептом, зробить такий ажіотаж за столом. Словом, гості були в захваті!
Спорт
Український футболіст їде працювати до Росії

Екс-капітан збірної України з футболу Анатолій Тимощук може повернутися в петербурзький “Зеніт”. Щоправда, півзахисник продовжить кар’єру в Росії вже не як гравець, а в статусі тренера.

За даними видання, 37-річний Тимощук розглядає варіант роботи в тренерському штабі Мірчі Луческу. Спортсмен вже зустрічався з румунським фахівцем після закінчення матчу “Зеніту” в Лізі Європи проти “Маккабі” (2:0).

Відзначається, що в січні-лютому 2017 року Тимощук повинен отримати диплом PRO, пройшовши навчання в Центрі ліцензування Федерації футболу України. Ліцензія ФФУ дозволить відомому півзахиснику працювати в клубах російської Прем’єр-ліги.

Читайте також: ГОНТАРЕВА ПОЯСНИЛА, ЯК ЗРОСТАННЯ “МІНІМАЛКИ” ВПЛИНЕ НА ЦІНИ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post

facebook