fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Україна
Українським журналістам порадили не їздити в Росію

Резонанс навколо обшуку співробітниці телеканалу “112 Україна” в Москві набирає обертів.

У Національній спілці журналістів України стурбовані проведенням обшуків у журналістки і позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич в Москві. Про це розповів виконуючий обов’язки голови Спілки Сергій Томіленко.

За отриманими даними, колеги Бабич стурбовані слідчими діями в її відношенні в світлі недавнього затримання співробітника видання “Укрінформ” Романа Сущенко.

“Редакційний колектив хоче отримати більше інформації по цій справі. Я написав запит до Спілки журналістів Росії з проханням, щоб вони підключили правозахисників і свої певні канали отримання інформації”, – цитує Томіленко прес-служба Нацради журналістів.

За словами чиновника, після роз’яснення інформації він має намір звернутися в Міжнародну федерацію журналістів для отримання заяв стурбованості і солідарності від колег-журналістів.

“Зараз головне максимальну увагу до цієї справи. Робота українських журналістів в РФ зараз небезпечна”, – підкреслив Томіленко.

У цьому контексті він від імені Союзу рекомендував українським журналістам відмовитися від поїздок на територію Російської Федерації.

Як повідомлялося, в п’ятницю, 21 жовтня, співробітники Слідчого комітету РФ обшукали квартиру прес-секретаря “Правової ініціативи”, позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич.

Читайте також: В “ПРАВОМ СЕКТОРІ” СПРОГНОЗУВАЛИ МОЖЛИВИЙ “ТЕРАКТ” В РФ

Джерело.

Related Post