fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
Українці хочуть скоротити робочий тиждень

Скоротити робочий тиждень до 35 годин, як у Європі. Працювати три дні по дев’ять годин і один день – по вісім. З такою петицією українці звернулися до президента.

Працювати менше, але краще. Українці вимагають скоротити робочий час. Мовляв, в Європі працюють 35 годин на тиждень. Автори петиції впевнені: ефективність роботи буде вища, а тривалість життя більша.
“Добре було б! Зацікавити людей, щоб люди краще працювали, більше вихідних, більше можна було б своїх справ якихось зробити”, – каже Микола, киянин.

“У нас багато трутнів просто, всі хочуть менше робити і більше заробляти!” – Вважає Олексій, киянин.
35 робочих європейських годин – це тільки поріг, з якого починається відлік понаднормових і вихідних. Робочі дійсно повинні стояти біля верстата 35 годин на тиждень, а ось години роботи білих комірців ніяк не обмежуються.

“У нас, у Франції, працюють в основному п’ять днів на тиждень. В цілому – 45 годин. За рік я повинна відпрацювати 1030 годин. А в які дні працювати – я визначаю сама”, – сказала Ізабель Белоншам, туристка, банківський працівник у Франції.

“В Іспанії ми зобов’язані відпрацювати 40 годин на тиждень. Але, наприклад, в готельному бізнесі доводиться працювати набагато більше. За це ми отримуємо компенсацію: гроші або додаткові вихідні. Це вирішує роботодавець”, – сказала Олександра Ерекіс, туристка, працює в готелі в Іспанії.

Схожа ситуація і в США: більшість працівників не йдуть додому, поки не виконають завдання.

“У США роботодавець повинен платити на 50% більше кожен понаднормовий годину. І якщо співробітник працює понад 40 годин, то йому зобов’язані платити стільки ж, плюс половину”, – сказав Девід Оболоні, адвокат з питань трудового права в США.

Навіть якщо ввести одноденний робочий тиждень, але українці як працювали, так і працюватимуть як роботодавець скаже, вважає фінансовий експерт Олександр Охріменко.

“Так, держслужбовці… там дійсно буде чотири дні – будуть чотири дні і працювати. Що стосується бізнесу – за документами буде чотири, а працювати будете всі сім”, – уточнив Олександр Охріменко, фінансовий експерт.

Охріменко каже, що сьогодні продуктивність праці українців в п’ять разів нижча, ніж у американця. Але навряд чи скорочення робочого часу її підвищить.

Читайте також: ВИГРАВШИ 168 МЛН ЄВРО В ЛОТЕРЕЮ, ДВІРНИК НЕ ВИЙШОВ НА РОБОТУ

Джерело.

Related Post