fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Суспільство
Українці навчилися заробляти на смітті

Найвигідніше здавати лом.

Кмітливі українці на смітті заробляють непогані гроші. За місяць на використаній тарі і макулатурі можна заробити до трьохсот гривень.

У цьому пункті вторинної сировини щодня приймають 10 кілограмів пластику, а також скло.

Володимир працює тут майже два роки. Скуповує майже все.

“Пляшки різні – 25-40 копійок. Папір – 2 гривні за кілограм. Плівка – 4 гривні за кілограм. Все приймається”, – каже Володимир, працівник пункту прийому вторинної сировини.

Олександр навідується в пункт прийому вторинної сировини регулярно. На цей раз вирішив здати пластик.

“Пластикові пляшки від пива, від квасу, кришки і одну велику пляшку”, – каже Олександр, житель Києва.

Пенсіонер зізнається – за місяць на використаної тари заробляє 300 гривень.

Вигідно здавати лом. Найдорожча – мідь. Кілограм – 85 гривень. Латунь потягне на 55 гривень, алюміній – на 20. За акумулятори дають 7 гривень.

У світі вторинна сировина вже давно дуже популярна. Так, в сусідній Польщі зі звичайних пластикових пляшок роблять одяг, іграшки і навіть труби. А в США – сумки та аксесуари зі звичайних банок.

Читайте також: Верховна Рада скасувала мита на ввезення металобрухту

Джерело

Related Post