fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Україна
Українці рвуться до контрактної армії: лави ЗСУ вже поповнили 86 тисяч осіб

За 2016-й і минулий період 2017 року на службу за контрактом в Збройні сили України вступили 86 тис. українців, повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

“За 2016 рік і початок 2017 року війська за контрактом прийшло 86 тис. військовослужбовців, що свідчить про те, що армія стає професійною. Контрактники мотивовані, підготовлені, мають бойовий досвід.

І це дозволило нам на сьогодні відмовитися від мобілізації”, – сказав голова Міноборони в ході церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. Черняховського в п’ятницю в Києві.
Полторак зазначив, що така кількість контрактників також дозволила створити резерв.

“Ми створили 100-тисячний резерв, який протягом декількох діб може взяти до рук зброю. З ними щороку проводяться навчання”, – сказав міністр.

При цьому він підкреслив: “Ми повинні бути готові до зміни обстановки”.

Читайте також: ДЕ ВЛІТКУ ШУКАТИ РОБОТУ В УКРАЇНІ: НАЙЗАТРЕБУВАНІШІ СФЕРИ

Джерело.

Related Post