fbpx
Breaking News
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Суспільство
Українці з 1 червня зможуть їздити до Туреччини за ID-картками

З 1 червня набуває чинності угода про взаємні поїздки громадян України і Турецької Республіки за внутрішніми паспортами (ID-картками).

Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга в своєму мікроблозі в Twitter.

“Угода про взаємні поїздки громадян України і Туреччини за ID-картками з 1.06.2017 вступає в силу. Завтра зустрічаємо перших туристів з України і взаємно”, – написав Сибіга в середу, 31 травня.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ З ДИТЯЧОГО САДКА ВИКРАЛИ ДИТИНУ

Нагадаємо, Україна і Туреччина в березні підписали угоду про внесення змін до Угоди про умови взаємних поїздок громадян, яка дозволить громадянам їздити зао ID-картами без закордонних паспортів.

Джерело.

Related Post

facebook