fbpx
Breaking News
Популярний протягом десятиліть торт не втрачає популярності і сьогодні. Неймовірно ніжний, смачний, він стане окрасою будь-якого свята!
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Економіка
Українців чекає чергове зростання тарифів на світло

Заплановане на березень 2017 року п’яте підвищення тарифу на електричну енергію буде далеко не останнім, оскільки в основі вартості світла закладена вартість вугілля.

Таку точку зору висловив експерт у сфері енергетики Сергій Зуєв і додав, що у розрахунку економічно обґрунтованого рівня тарифу на електроенергію частка генерації становить 73%.

“Якщо врахувати, що на вугілля при виробленні енергії в тепловій генерації припадає також близько 70%, частка вартості вугілля в тарифі складає приблизно 50%. Тому підвищення вартості вугілля, наприклад, на 20% автоматично повинно збільшувати тариф на 10%”, – повідомив експерт для видання Ubr.ua.

За його словами, за рахунок ліквідації частини тарифу, яка враховує субсидування населення можна знизити вартість нашого експорту енергії приблизно на 20-30%.

Читайте також: Водіїв готують до стрибка цін на бензин

Джерело

Related Post