fbpx
Суспільство
Українців “косить” небезпечна інфекція

У 15 областях України зареєстрована захворюваність на кір. Найбільша кількість випадків – в Івано-Франківській та Одеській областях.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“Станом на 13 червня 2017 року Україні зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків – у дітей і підлітків. За аналогічний період минулого року зареєстрували лише 10 випадків кору в Львівській,

Чернівецькій, Київській, Черкаській областях та Києві. Захворювання на кір в 2017 року зареєстровано в 15 регіонах. Найбільше випадків кору в Івано-Франківській області (392) і Одеської (267) “, – йдеться в повідомленні.

За даними Міністерства охорони здоров’я, у Тернопільській області зареєстрували 19 випадків кору, в Дніпропетровській – 11, у Вінницькій – 9, у Чернівецькій – 8, у Львівській – 7, у Закарпатській області та Києві – по 4, в Хмельницькій – 3, в Кіровоградській – 2 .

Поодинокі випадки захворювання зареєстровані в Донецькій, Житомирській і Черкаській областях.

“Збільшення випадків захворювання на кір пов’язано з низьким охопленням щепленнями дітей і дорослих”, – зазначають у МОЗ.

Читайте також: У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ СІМ’Я ЗВИНУВАЧУЄ МЕДИКІВ У CМEPТI НЕМОВЛЯТИ

Кір – це гостре інфекційне вірусне захворювання

Заразитися на кір може будь-яка людина, що не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювота і понос. Часто ускладнюється пневмонією і може викликати ураження головного мозку.

Специфічного лікування кору не існує, однак хвороби можна запобігти – вакцинацією.

За даними Міністерства охорони здоров’я, зараз в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.

Джерело.

facebook