fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Суспільство
Українців попередили про сильні морози

Вже найближчої вночі в Україні очікується похолодання до -8 -15 градусів, розповідає УНІАН
За її словами, на північному сході буде холодніше, місцями до -18. Вдень буде холодно, -4 -8, на сході і північному сході -7 -13 градусів.

“Трохи вище градуси очікуються на заході і півдні, вдень 0-5 морозу. Але вночі морозно”, – йдеться в її повідомленні. Діденко обіцяє, що опадів не буде, лише в Криму та Приазов’ї очікується сніг.

Крім того, прогнозує синоптик, в ніч на 17 грудня морози триматимуться на сході і в центрі аж до Запоріжжя. “А вже вдень потеплішає – парадокс – на півночі, включно з Києвом, і там вдень буде аж до відлиги”, – йдеться в її повідомленні.

А над півднем України зараз – циклон, центр якого приблизно над півднем Херсонщини або північним Кримом.

Читайте також: СЕЗОН ГРИПУ 2016-2017: ХТО В ЗОНІ РИЗИКУ

Джерело

Related Post