fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Світ
Українцям радять не їздити в Італію

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям без необхідності не їздити у центральні регіони Італії.

Така порада викликана ймовірністю нових землетрусів у країні. Пді час такого лиха, у МЗС радять триматися подалі від предметів, які можуть впасти і травмувати; обережно користуватися сходами, які часто не дуже стійкі і можуть бути пошкоджені.

Також у МЗС рекомендують під час землетрусу не користуватися ліфтом та враховувати інші можливі наслідки землетрусу: руйнування мостів, завали, витік газу та подібне.

Читайте також: ВЕЛИКА АВАРІЯ В КИЄВІ: ПОСТРАЖДАЛО 9 АВТО

Джерело.

 

Related Post

facebook