fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Прогрес
“Укрпошта” випустить аналог MasterCard и Visa

Державна компанія “Укрпошта” ініціює зміни до законодавства, які дозволять їй випускати власні платіжні картки для обслуговування фізичних осіб.

Про це заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, передає УНІАН.

“Мова йде про розширення фінансових послуг” Укрпошти “шляхом внесення змін до Закону” Про поштовий зв’язок “. Дані зміни дадуть підприємству право відкривати депозитні та поточні рахунки, випускати платіжні картки, надавати послуги інкасації”, – розповів він.

Для реалізації даної ініціативи держкомпанія пропонує визначити в законодавстві поняття поштових рахунків, які є альтернативою банківським і широко поширені в багатьох країнах.

Для реалізації свого плану “Укрпошта” має намір скористатися послугами національної платіжної системи “Простір”. За допомогою платіжної картки від “Укрпошти” українці зможуть здійснювати покупки в інтернеті, переводити кошти з картки на картку, здійснювати оплату комунальних платежів, а також отримувати пенсії і заробітні плати.

За словами Смілянського, в першу чергу така ініціатива буде націлена на жителів маленьких міст, в яких відсутні банківські установи.

“У 65% населених пунктів відсутні банківські установи. Тому це питання доступу до цивілізації”, – пояснив глава “Укрпошти”.

Читайте також: Гучний похорон “Мотороли” в Донецьку розгнівав інтернет

Джерело

Related Post