fbpx
Breaking News
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Ці 12 корисних простих порад має знати кожен! Так, вони прості, але як допомагають в непростих ситуаціях!
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Суспільство
“Укрзалізниця” розглядає дві версії зіткнення поїздів в Хмельницькій області

“Укрзалізниця” розглядає дві можливі причини, внаслідок чого сталося зіткнення поїздів.

Заявив голова наглядової ради компанії Євген Кравцов, – передає “Радіо Свобода”.

“Зараз розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонний сигнал.

Друга – помилкові дії чергового по станції, надала невірні інструкції машиністу локомотива”, – сказав голова наглядової ради компанії Євген Кравцов.

За його словами, всі пасажири були застраховані і отримають відповідні компенсації, а “Укрзалізніця” візьме на себе витрати на лікування потерпілих.

Як повідомлялося, в результаті маневрування під Кам’янець-Подільському зіткнулись пасажирський і вантажний потяги, в результаті чого постраждали 6 осіб, повідомили в ДСНС Хмельницької області.

“В результаті зіткнення перекинулися локомотив і два вантажні вагони з щебенем, локомотив і пасажирський вагон зійшли з рейок.

У пасажирському потязі було 541 осіб, в результаті аварії постраждали 6 людей, з них 4 дітей (отримали легкі тілесні ушкодження, забої та подряпини)” , – йдеться в повідомленні.

Читайте також: ЯК ОФОРМИТИ ДОКУМЕНТИ НА ДИТИНУ ДЛЯ ПОЇЗДКИ В ЄВРОПУ БЕЗ ВІЗ

Related Post

facebook