fbpx
Breaking News
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків
Майже пів року він був у такому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізнаюся, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася. І ця новина мені не давала спокою
У мене в Польщі вже давно живе подруга дитинства. І ось, нарешті, я вибралась до неї в гості. Там я і спробувала вперше пляцок “Сезамовець”(Sezamowiec). В нас на Львівщині таких не печуть, точніше, не пекли, адже мої сусіди та родичі вже ласують цією смакотою!
Україна
“Укрзалізниця” зробить окрему компанію для пасажирських перевезень

Зміни будуть проводиться в п’ять етапів

ПАТ “Укрзалізниця” (УЗ) має намір до 2020 року створити приватне акціонерне товариство “Пасажирська компанія”, відповідальне за здійснення пасажирських перевезень залізничним транспортом. Про це заявив член правління компанії Сергій Михальчук, передає прес-служба УЗ.

За словами Михальчука, реформування сектора пасажирських перевезень у дальньому сполученні буде проведено в п’ять етапів і почнеться з 1 січня 2017 року. Першим етапом створення такої компанії стане затвердження положення та керівного складу однойменного філії вже на початку січня 2017 року.

На другому етапі планується до 1 квітня передати активи і зобов’язання виробничих підрозділів служби пасажирських перевезень регіональної філії “Південно-Західна залізниця” та почати операційну діяльність. На третьому етапі запланована передача на баланс виробничих підрозділів пасажирських перевезень інших регіональних залізниць, філії “Українська залізнична швидкісна компанія” та інших, який передбачається завершити до 1 липня 2017 року.

Після чого, за словами Михальчука, до кінця 2017 заплановано поділ вертикалей усередині компанії на ремонтну, експлуатаційну та інші, також планується сформувати і комерційну вертикаль: продажі, маркетинг, непрофільні доходи.

Заключний – п’ятий етап – це створення до 2020 року на базі філії “Пасажирська компанія” залежного товариства ПАТ “Укрзалізниця” – ПрАТ “Пасажирська компанія”.

Читайте також: У Миколаївській області підлітка вбило струмом на залізничному мосту

Джерело

Related Post